W minionym tygodniu uczniowie klasy I, II i III uczestniczyli w warsztatach przyrodniczych w Stacji w Leśnej Hucie. W trakcie zajęć dzieci rozwijały swoje zainteresowania przyrodnicze oraz poznawały otaczający świat. Uczniowie wzbogacili wiedzę, poznali różnorodność świata roślinnego i zwierzęcego oraz zmiany zachodzące w przyrodzie o różnych porach roku, poznali tajniki mikroskopowania. Dowiedzieli się, w jaki sposób człowiek wpływa na przyrodę i co należy robić, aby ją chronić. Uczniowie brali udział w zajęć terenowych, prowadzili obserwacje oraz wykorzystali zdobytą wiedzę w praktyce.

Zajęcia zakończyły się dla uczniów miłą niespodzianką- ogniskiem oraz słodkim poczęstunkiem.

Składamy serdeczne podziękowania dla organizatorów zajęć-pracowników Stacji Leśna Huta.

M. Słomińska- Gliniecka, wychowawcy klas