pobrane
Przemiły dzień pełen niespodzianek i odwiedzin wyczekiwanego od dawna gościa – Świętego Mikołaja! Nasi uczniowie przepięknie zaśpiewaną pastorałką „Wołek i osiołek”, przywołały i gorąco powitały dobrodzieja z prezentami. Pięknie ubrane dzieci zrobiły wrażenie na Świętym i długo nie mogliśmy się rozstać. 
Bardzo chcieliśmy okazać wsparcie, więc stworzyliśmy armię pomocników dla Mikołaja, czyli elfów ze Szkoły Filialnej w Piecach. Ciężka i skrupulatna praca przyniosła efekt i każdy uczeń wykonał elfa na swoje podobieństwo. Mikołajkowy pokaz mody uwydatnił aktorskie zdolności naszych uczniów i wprowadził nas w beztroski nastrój. Kolejnym pełnym emocji wydarzeniem był konkurs rzutów śnieżkami do celu, a jego zwycięzcami w tym roku zostali najmłodsi uczniowie z klasy Id. 
 
GRATULACJE!!!
 
Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć,  zobaczycie tam sporo malujących się na twarzach radości i szczęścia!