26 maja odbyło się w naszej szkole rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „PORTRET MOJEJ MAMY”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas I-III Szkoły Filialnej w Piecach oraz wychowankowie OREW-u. Otrzymaliśmy aż 16 wyjątkowych prac konkursowych. Wszystkie portrety były piękne, bo każda Mama jest najpiękniejsza dla swojego dziecka.

Ostatecznie jury wybrało cztery najbardziej wyróżniające się prace:

1 miejsce- Julia Dzierżak (klasa IIIc)

2 miejsce – Zuzanna Ługowska (klasa Ic) i Amelia Nieciecka (klasa IIIc)

3 miejsce – Natalia Szumacher (klasa Ic)

Wyróżnienia otrzymali: Dominik Główczewski, Dominik Kulas, Emilia Kraska, Szymon Sobut, Aleksander Stopa oraz Oliwia Stopa

Dziękujemy wszystkim za udział w tym wyjątkowym konkursie.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za finansowe wsparcie konkursu.

Monika Jankowska