Parafia Piece we współpracy ze Szkołą Filialną w Piecach włączyła się już po raz trzeci w ogólnopolską akcję „Paczuszka dla Maluszka”.
Jest to charytatywna akcja, której głównym organizatorem jest Fundacja Małych Stópek. Jej adresatami są zaprzyjaźnione instytucje takie jak: domy dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Tym razem postanowiliśmy pomóc i wesprzeć w potrzebie podopiecznych Domu Samotnej Matki w Gdańsku. Przez prawie cały adwent można było przygotować i zostawić w kościele paczkę dla potrzebujących. Zebraliśmy ponad 50 paczek, w których były głównie artykuły kosmetyczne, higieniczne, ale również produkty spożywcze. Wszystkie zebrane dary zostały dostarczone do Domu Samotnej Matki MONAR- MARKOT w Gdańsku.
 
Dziękujemy wszystkim darczyńcom za troskę o drugiego człowieka, otwarte serca i chęć niesienia pomocy.