Już po raz trzeci Parafia Piece we współpracy ze Szkołą Filialną w Piecach włącza się do świątecznej akcji „Paczuszka dla Maluszka”, której głównym organizatorem jest Fundacja Małych Stópek. Zgromadzone dary trafiają do domów samotnej matki, hospicjów i domów dziecka w całej Polsce.
W naszym kościele znajduje się choinka z papierowymi bombkami. Każdy, kto zechce pomóc małym dzieciom i mamom w potrzebie, może zabrać bombkę, a w zamian proszony jest o przyniesienie przygotowanej paczuszki dla jednego maluszka. Zebrane dary przekażemy do DOMU SAMOTNEJ MATKI W GDAŃSKU.

Zbieramy głównie artykuły higieniczne i kosmetyczne. Potrzebne są przede wszystkim:
pampersy (4 i 5),
chusteczki nawilżane,
ochronne kremy na zimę,
mydło w płynie,
szampony,
gąbki,
patyczki higieniczne,
ręczniki.

Jeśli oczekiwanie na Narodzenie Jezusa jest dla Ciebie okazją do dzielenia się miłością i niesienia pomocy potrzebującym, to akcja jest właśnie dla Ciebie!