Ostatnie szlify…

Cykl spotkań na zajęciach wokalnych pod kierunkiem p.Danieli  Ebertowskiej – Rola, dobiega końca. Nasi uczniowie przygotowują się do koncertu kolęd, który odbędzie się już wkrótce – 3 grudnia, podczas KIERMASZU ŚWIĄTECZNEGO w naszej szkole. Śpiewanie kolęd i pastorałek wprowadza nas w ten jedyny, wyjątkowy i  melancholijny nastrój, kiedy wszyscy zwalniamy codzienny bieg,  jesteśmy radośni  i uśmiechnięci.

Już dzisiaj Was wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnego kolędowania.

Kolejne warsztaty przebiegły bardzo owocnie. Haft kociewski okazał się nie lada wyzwaniem, któremu na miarę swoich sił sprostaliśmy Dla wielu z nas, krosno, haft płaski, czy ścieg sznureczkowy były nieznanymi hasłami. Tajniki wiedzy w tym zakresie zdradziła nam p.Zdzisława Gulgowska i  igła z muliną, były dla nas przyjazne.

Podczas następnego spotkania powstały małe arcydzieła. Kartki świąteczne wykonane przez rodziców i dzieci zachwycają. Atmosfera towarzysząca warsztatom dodawała  energii i wprowadzała aurę zbliżających się świąt.  Wielki finał projektu „OCIEPLAMY się w PIECACH” już 3 grudnia o godz. 17.00. ZAPRASZAMY do Szkoły Filialnej.