Już tradycją w Szkole Filialnej jest odbywający się, corocznie 6 grudnia, Kiermasz Świąteczny. Ogłoszeniem parafialnym, zaproszeniami i plakatami w okolicznych sklepach, zapraszaliśmy kogo tylko można do odwiedzin progów naszej Szkoły. Przybyli goście mogli zjeść swojskie wyroby, wypić kawkę, kupić rękodzieła i ozdoby świąteczne oraz zrobić rodzinne, świąteczne zdjęcie. Sporym zainteresowaniem cieszyły się świece wykonane ręcznie z wosku, ze świecy paschalnej, z kościoła parafialnego w Piecach. Wspólnie z rodzicami zebraliśmy łącznie 4.027,84 złotych. Jesteśmy bardzo wdzięczni każdej osobie, która przyczyniła się do powodzenia naszego przedsięwzięcia. Dochód przeznaczony zostanie na dofinansowanie wycieczki naszych uczniów.

DZIĘKUJEMY!!!