Zgodnie z wieloletnią tradycją w  Szkole Filialnej w Piecach w dniu 02.06.2022r. odbyły się obchody DNIA RODZINY. W familijnej uroczystości uczestniczyło całe środowisko szkolne oraz przedszkolne. Obchody rozpoczęły się występami dzieci  i rodziców w szkole. Miłą niespodzianką , zwłaszcza dla dzieci był przygotowana przez rodziców kukiełkowa inscenizacja wiersz Jana Brzechwy „Na straganie”. Wszyscy rodzice zostali obdarowanie upominkami własnoręcznie wykonanymi przez ich pociechy. Po wspólnej zabawie w szkole wszyscy udali się na piknik rodzinny na „zielone boisko”. Jak  zwykle czekały tam  na wszystkich pyszne kiełbaski z grilla oraz inne pyszności.  Chętne i sprawne fizycznie rodziny brały udział w konkurencjach  i zabawach ruchowych, za co otrzymały pamiątkowe  dyplomy. Dużą atrakcją dla milusińskich był dmuchany zamek,  na którym zjazdy i zabawa nie miały końca.

Wspólnie z nami podczas obchodów   Dnia Rodziny świętowała Wicedyrektor ZSP w Kaliskach Pani Katarzyna Pettka.

Dziękujemy rodzicom zaangażowanym w przygotowanie tej długo oczekiwanej imprezy oraz aktywny w niej udział. Zapraszamy wszystkich  na następne obchody Dnia Rodziny, na które już wszyscy czekamy z niecierpliwością. Rok szybko minie i znowu będziemy cieszyć się wspólnym świętowaniem.

Ewa Węsierska