Rok szkolny dobiega końca. Kończymy także realizację innowacji: „Świetliczaku, baw się i bądź bezpieczny”.
Mieliśmy przyjemność gościć w piątek w świetlicy Pana Patryka Ronczkowskiego- ratownika medycznego.

Pan Patryk podczas zajęć zademonstrował dzieciom, jak prawidłowo należy wezwać pomoc oraz jak zachować się w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia.
Uczniowie klas 1A i 1B mieli okazję wysłuchać informacji na temat udzielania pierwszej pomocy.
Dzieci bardzo chętnie i aktywnie brały udział w ćwiczeniach praktycznych wykonując podstawowe czynności ratownicze pod fachowym okiem ratownika medycznego.
Na zakończenie zajęć dzieci otrzymały od naszego gościa pamiątkowe dyplomy i słodki upominek.

Dzięki tym zajęciom dzieci zdobyły dużą wiedzę i umiejętności, a nowe wiadomości być może przyczynią się w przyszłości do uratowania komuś życia.

Serdecznie dziękujemy za profesjonalne przeprowadzenie zajęć edukacyjnych!

P. Kruszyńska, J. Linda, A. Trzcińska, A. Prabucki