„Walentynkowy Ptyś” to tradycyjne już spotkanie integracyjne uczestników ŚDS-u w Kaliskach z przedstawicielami szkoły. Przy tytułowym ptysiu, kawie i herbacie możemy rozmawiać i być razem ze sobą, tak po prostu.

Mieliśmy ogromną przyjemność gościć dnia 15 lutego w świetlicy przedstawicieli Środowiskowy Dom Samopomocy w Kaliskach – Radośni oraz po raz pierwszy- OREW w Gminie Kaliska.

Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od części artystycznej, w której:

❤Uczennice należące do ミ★ Szkolnego Koła Tańca przygotowały dla naszych gości pokaz dwóch tańców nowoczesnych

❤Uczennice Z̲u̲z̲a̲n̲n̲a̲ ̲B̲e̲g̲i̲e̲r̲ i A̲m̲e̲l̲i̲a̲ ̲E̲l̲i̲a̲s̲z̲ zaśpiewały w duecie piosenkę z repertuaru Sanah

❤Uczennica A̲l̲e̲k̲s̲a̲n̲d̲r̲a̲ ̲D̲ą̲b̲r̲o̲w̲s̲k̲a̲ zatańczyła do skocznej i radosnej piosenki pt.: „Góry do góry”

Po występach zaprosiliśmy wszystkich do wspólnej kawy i herbaty w towarzystwie tytułowego „𝐩𝐭𝐲𝐬𝐢𝐚.

Dziękujemy naszym gościom za każdą chwilę spędzoną razem! Do zobaczenia w przyszłym roku!