UROCZYSTA MSZA ŚW. Z OKAZJI JUBILEUSZU 70-LECIA SZKOŁY

12 października 2021 r. był wyjątkowym dniem dla społeczności naszej szkoły. Uroczystości z okazji Jubileuszu jej 70-lecia rozpoczęły się o godzinie 16.00 w Kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Kaliskach Mszą Świętą w intencji pracowników, uczniów i absolwentów naszej szkoły celebrowaną przez  proboszcza parafii ks. Józef Słupskiego.
    We Mszy Św. uczestniczyli byli i obecni nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi, a także uczniowie i absolwenci. W oprawę liturgii słowa podczas eucharystii włączyli się nauczyciele i uczniowie, a  przedstawiciele społeczności harcerskiej przekazali na ręce księdza proboszcza dary. Podniosłość uroczystości podkreśliła obecność chóru szkolnego, który pięknie zaśpiewał kilka pieśni. Uroczysta Msza Św. z okazji Jubileuszu Szkoły z  pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.