Dnia 29 kwietnia w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gd. odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej. W kategorii młodzieży  naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice klasy 8a :  Kasia i Ola Frost. Dziewczęta włożyły bardzo dużo pracy w przygotowanie się do konkursu, gdyż musiały opanować pamięciowo  po dwa utwory: wiersz i fragment prozy.

Konkurs, w którym wzięło udział 23 recytatorów z terenu powiatu starogardzkiego, miał bardzo wysoki poziom, co podkreślili jurorzy oceniający występy uczniów. Tym bardziej miło nam poinformować, że w gronie wyróżnionych znalazła się Kasia Frost.

Obu dziewczętom serdecznie  dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły oraz pracę włożoną w bardzo dobre przygotowanie się do konkursu, który stał się dla nich okazją nie tylko do zaprezentowania swoich umiejętności, ale także  do zdobycia nowych doświadczeń.

                                                                                                            Joanna Sykutera