W ramach obchodów Roku Wisławy Szymborskiej uczniowie klas 4-6 wzięli udział w konkursie plastyczno-literackim polegającym na stworzeniu rebusu do tytułu wybranego wiersza Wisławy Szymborskiej. Prace konkursowe wykonało 12 osób spośród których jury złożone z nauczycieli j. polskiego postanowiło wyróżnić i nagrodzić prace następujących uczniów:

I miejsce – Zuzanna Zakrzewska 5b

II miejsce – Wiktoria Szczubełek 4b

III miejsce- Maria Marcinczyk 6a

Wyróżnienie – Aleksandra Laskowska 4b

Wyróżnienie – Julia Dzierżak 4b

25 kwietnia br. w świetlicy szkolnej odbyło się podsumowanie konkursu, podczas którego wszyscy uczestnicy odebrali z rąk Pani wicedyrektor Wiolety Słomińskiej pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki, a uczniowie nagrodzeni i wyróżnieni nagrody rzeczowe ufundowane ze środków Rady Rodziców, której serdecznie dziękujemy za finansowe wsparcie naszych działań.

Bardzo dziękujemy wszystkim twórcom rebusów za ciekawe, pomysłowe i estetyczne prace przygotowane na konkurs. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy kolejnych artystycznych sukcesów.