Z okazji pierwszego dnia wiosny w naszej szkole zrobiło się kolorowo. Każda klasa została poproszona o ubranie się w inny, wcześniej wylosowany kolor. Ponadto, klasy 4-7 spotkały się, aby zaprezentować swoje talenty na scenie, w konkursie „Mam Talent”. Mogliśmy usłyszeć Dominikę Krampichowską z klasy 4a, która zaśpiewała piosenkę w języku angielskim z filmu Hobbit oraz mogliśmy zobaczyć Lenkę Skrzypek z klasy 4a w układzie taneczno-akrobatycznym. Następnie, usłyszeliśmy klasę 5a w piosence „Góry do góry” oraz grupę dziewczynek z tej samej klasy w piosence „Spadająca gwiazda”.  Klasa 5b zaśpiewała piosenkę „Wspólny dom”. Lena Grycz z klasy 5c wyrecytowała wiersz, Łucja Maksymiuk z klasy 5 c zaprezentowała układ taneczno-akrobatyczny, na koniec cała klasa 5c zaśpiewała piosenkę „4 pory roku”. Klasę 6a reprezentowała Julita Sakowska, która zagrała na keyboardzie. Klasę 6b reprezentował Janek Rola, który zagrał na gitarze, na koniec grupa tańcząca do piosenki „Hey baby”, która porwała publiczność do tańca i śpiewu.

Szkolne talenty zostały ocenione przez jury, które wyłoniło Łucję Maksymiuk i jej klasę 5c do nagrody głównej, a publiczność brawami wybrała klasę 6b do nagrody publiczności.

Gratulujemy wszystkim występującym odwagi i chęci pokazania swoich talentów, dzięki Wam dobrze się bawiliśmy i wspaniale spędziliśmy wspólnie Pierwszy Dzień Wiosny.

Dziękujemy,

Samorząd uczniowski