„Moja szkoła dawniej i dziś” – rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

W związku z obchodami 70-lecia istnienia szkoły w Kaliskach został przeprowadzony rodzinny konkurs plastyczny pt. : „Moja szkoła dawniej i dziś”.

Jego głównym celem było zwrócenie uwagi uczniów na szkołę, w której się uczą, poznanie tradycji i historii szkoły, a także integracja środowiska szkolnego poprzez współpracę z rodzicami uczniów, którzy mieli możliwość pomocy przy tworzeniu prac.

Do świetlicy wpłynęły łącznie 34 prace: 20 w kategorii uczniów klas I-III oraz 14 w kategorii uczniów klas IV-VIII.

Jury w wyniku tajnego głosowania wyłoniło najbardziej wyróżniające się prace:

Kategoria I-III:
1. Anastazja Otta, IA
2. Franciszek Kruszyński, IA
3. Kamil Trzciński, IA
 Wyróżnienie: Emilia Różek, IIB

Kategoria IV-VIII:
1. Aleksandra Węsierska, VIA
2. Zuzanna Zakrzewska, IVB
3. Daria Walkowska, VIIB
Wyróżnienie: Szymon Kowalczyk, VIIA

Uczniowie wyróżnieni otrzymali nagrody rzeczowe w postaci edukacyjnych gier planszowych. Poza tym wszyscy uczestnicy otrzymali dyplom za udział w konkursie i słodki upominek.

Gratulujemy laureatom!

Dziękujemy wszystkim za udział w tym wyjątkowym, jubileuszowym konkursie.

Podziękowania składamy również na ręce Rady Rodziców działającej przy PSP w Kaliskach za finansowe wsparcie tego przedsięwzięcia.

Organizatorzy:
P. Kruszyńska, J. Linda, A. Trzcińska, A. Prabucki