Niezmiernie miło nam poinformować, że dwoje uczniów naszej szkoły otrzymało tytuł laureata w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego „LEON”. Gratulacje dla Elisy Barbach– uczennicy klasy 2b oraz Jakuba Kopra– ucznia klasy 8a.

„LEON” skierowany jest do uczniów szkół podstawowych z całej Polski. Zadania konkursowe przygotowane zostały przez doświadczonych nauczycieli pracujących z dziećmi i młodzieżą. Testy zostały ułożone na podstawie norm programowych. Konkurs miał na celu nie tylko sprawdzenie posiadanych umiejętności językowych uczniów ale także zachęcenie uczniów szkół podstawowych do nauki. Konkurs  „LEON” miał formę testu składającego się z pytań zamkniętych i otwartych.  Nasi uczniowie znakomicie poradzili sobie z zadaniami testowymi i udowodnili, że systematyczna  nauka języka angielskiego przynosi efekty. Wręczenie dyplomów i nagród naszym uczniom nastąpiło podczas uroczystości Zakończenia Roku Szkolnego 2021/ 2022.

Serdecznie gratulujemy Elisie i Jakubowi oraz życzymy dalszych sukcesów!

                                                                                                                      Beata Weltrowska