Konkursy w ramach XIII Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego i sukcesy naszych uczennic.

W ramach XIII Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego odbyło się wiele konkursów. Nasi uczniowie wzięli udział w konkursach: wokalnym, plastycznym oraz fotograficznym. Miło nam poinformować, że dwie uczennice uzyskały wysokie wyniki.

Nagrody zostały wręczone podczas ogłoszenia wyników oraz wernisażu wystawy pokonkursowej 13 października 2021r. w auli Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim.

Reprezentująca naszą szkołę Milena Grulkowska z klasy 3b  zajęła III miejsce w kategorii uczniów przedszkoli i klas I-III szkoły podstawowej w konkursie wokalnym.

Serdeczne podziękowania dla Pana Dariusza Boba za akompaniowanie podczas przesłuchań.

Fotografia Sabiny Ługowskiej z klasy VII A została doceniona przez jury i uzyskała wysokie, II miejsce, w kategorii prace fotograficzne w grupie uczniów IV-VIII.

Gratulujemy Milenie i Sabinie oraz życzymy dalszych sukcesów!

Opiekunki: Katarzyna Eliasz, Malwina Sikora