“Zagrożenia wypadkowe w indywidualnych gospodarstwach rolnych” to wojewódzki konkurs plastyczny, którego XIII edycja odbyła się w tym roku szkolnym.

Głównym celem konkursu jest zapobieganie wypadkom dzieci na wsi i zaznajomienie ich z podstawowymi zasadami i przepisami bhp.
Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku od wielu lat upowszechnia wśród dzieci i młodzieży szkół wiejskich działania profilaktyczne dotyczące zagrożeń wypadkowych i zdrowotnych występujących w gospodarstwach rolnych.

Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbyło się dnia 9 czerwca w Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Gdańsku.

Mamy przyjemność poinformować, iż Wojewódzka Komisja Konkursowa po dokonaniu oceny prac w konkursie plastycznym przyznała
Franciszkowi Kruszyńskiemu (uczniowi klasy IA) II MIEJSCE w kategorii uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej.

Gratulujemy takiego osiągnięcia już na początku ścieżki edukacyjnej i życzymy dalszych sukcesów!