Uczniowie klas I-VI Szkoły Podstawowej w Kaliskach uczestniczyli 3 lutego w Balu Karnawałowym. W dobrym humorze i przebrani za postacie z bajek, lektur, filmów świetnie bawili się podczas imprezy prowadzonej przez wodzireja, który zachęcał dzieci do tańca przygotowaną skoczną i rytmiczną muzyką. Wystrój sali także wprowadzał w radosny nastrój i zachęcał do zabawy.  Bal dostarczył wszystkim niezapomnianych wrażeń i moc radości.

W tym roku bal karnawałowy został przygotowany również dla klas VII i VIII. Tematem przewodnim imprezy były urodziny- pomysł zaproponowany przez Weronikę Mikołajewską z klasy VIIa. Podczas balu nie zabrakło niespodzianek, które towarzyszyły im przez całą uroczystość.

Imprezę poprowadzili: Pan Dariusz Boba oraz Pan Radosław Ciemiński za co serdecznie dziękujemy.

D. Zakościelna-Jekiełek, N. Trzebiatowska