Pasowanie na Wesołego Świetliczka 2015 - odsłona II

Tegoroczna uroczystość pasowania na „Wesołego Świetliczaka” musiała odbyć się w dwóch aktach. Tym razem w uroczystości brali udział uczniowie klas I a i I b. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w licznych konkurencjach przygotowanych przez świetlicę szkolną. Uczniowie wygryzali figury z wafli, odgadywali nawet te najtrudniejsze zagadki o jesieni, czy też zmagali się z podchwytliwymi zadaniami typu prawda - fałsz. Tradycyjnie nie mogło zabraknąć „magicznej mikstury”, po której wypiciu trzeba było się szeroko uśmiechnąć. Dzieci przeszły przez wszystkie zadania rewelacyjnie, dzięki czemu z całą pewnością mogły zostać pasowani na „Wesołych Świetliczaków”. Na koniec odbyło się uroczyste ślubowanie, którego tekst odczytał Dyrektor ZSP w Kaliskach Pan Karol Gołąbek. Następnie wręczył każdemu uczestnikowi imprezy dyplom. Uczniowie otrzymali również medale i upominki. Ogromną frajdę dzieciom sprawiła mini Zumba Kids, podczas której dzieci zatańczyły słodki taniec „Chocolate”. Uśmiechy na twarzach „Wesołych Świetliczaków” mogły potwierdzić, że wszyscy bawili się znakomicie.

                              Galeria zdjęć                    Życzymy powodzenia i samych uśmiechów w szkole!!!             Świetlica Szkolna