Pasowanie na Wesołego Świetliczka 2015

Uroczystość pasowania na Wesołego Świetliczakajest tradycyjnym świętem w świetlicy szkolnej. W tym roku odbyło się ono 1 października. Wzięło w nim udział 25 uczniów z klas I c i I d. Dzieci pod czujnym okiem prowadzących zdobywali szereg nowych umiejętności, przy których towarzyszyły im niesamowite emocje. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem wygryzali figury geometryczne z wafli, odgadywali jesienne zagadki, układali puzzle. Nie mogło zabraknąć tradycyjnej próby smaku, gdzie dzieci miały za zadanie z uśmiechem wypić wodę z dużą ilością cytryny, oczywiście podołały i temu zadaniu. Na koniec odbyło się ślubowanie, którego tekst odczytał dyrektor szkoły: Pan Karol Gołąbek. Następnie „Wesołe Świetliczaki” otrzymały dyplom, medal, upominek oraz cukierki. Po uroczystym ślubowaniu dzieci zatańczyły Zumbę Kids słodki taniec „Chocolate”.

Zarówno dzieci jak i prowadzący spędzili wesoło i aktywnie czas w świetlicy szkolnej. Życzymy „Wesołym Świetliczakom” dużo sukcesów w nauce i radości w codziennym życiu. Zasłużyli na miano „Wesołego Świetliczaka-2015” Szkoły Podstawowej w Kaliskach.

W najbliższy poniedziałek o godz. 11.50 odbędzie się uroczystość pasowania na „Wesołego Świetliczaka-2015” dla uczniów klas Ia i Ib.

                                                                                                                                Galeria zdjęć