Dzień Otwarty Świetlicy Szkolnej w ZSP Kaliska

 

Dnia 11 czerwca 2015 roku w Zespole Szkół Publicznych w Kaliskach odbył się Dzień Otwarty Świetlicy Szkolnej. W tym dniu o godzinie 9.30 odwiedziły świetlicę dzieci z przedszkola - przyszli uczniowie naszej szkoły. Oficjalnego otwarcia uroczystości dokonał Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Kaliskach Pan Karol Gołąbek. Z tej okazji „Wesołe Świetliczaki” zaprezentowały się w części artystycznej. Były tańce, wiersze, piosenki oraz wspólne pląsy. Następnym punktem programu było zwiedzanie szkoły: gabinetu Pana Dyrektora, klas I-III, biblioteki i hali gimnastycznej. Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej serdecznie przyjęli młodszych kolegów, prezentując się w piosenkach i układzie tanecznym. Uroczyste zakończenie odbyło się w hali gimnastycznej, gdzie Pan Dyrektor wręczył każdemu dziecku upominek - dzienniczek ucznia, długopis i słodycze.

Przyszłym uczniom życzymy udanych wakacji. Do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym 2015/2016.

Po południu o godzinie 16.00 gościliśmy w świetlicy rodziców, dziadków i wszystkich zainteresowanych naszą szkołą. Pan Dyrektor przywitał miłych gości i zaprosił do zwiedzania szkoły. „Wesołe Świetliczaki” przedstawiły część artystyczną. Najbardziej rozbawiły wszystkich pląsy: „Jestem muzykantem” i „Boogie Woogie”. Po wspólnych zabawach nauczycielki świetlicy zaprosiły na słodki poczęstunek. W tym czasie goście zwiedzali szkołę: klasy, miejsce zabaw, saunę, siłownię i halę gimnastyczną. W doskonałych nastrojach zakończyliśmy I Otwarty Dzień Świetlicy Szkolnej.

Dziękujemy rodzicom „Wesołych Świetliczaków” za podarowane gry i przybory gimnastyczne do naszej świetlicy.

                                                                    Galeria zdjęć