Rozstrzygnięcie konkursu na najpiekniejszą pisankę

Świetlica szkolna po raz ósmy zorganizowała konkurs na  ,,Najpiękniejszą pisankę”.

W dniu dzisiejszym odbyło się rozstrzygnięcie konkursu, w którym wzięło udział 21 uczniów szkoły podstawowej. Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Kaliskach pan Karol Gołąbek wręczył dyplomy i nagrody wszystkim uczestnikom konkursu, w którym dzieci zajęły następujące miejsca:

I miejsce: Łukasz Ługowski IIb oraz Oliwier Lipski IIa

II miejsce: Agata Prabucka Ib, Maja Miszewska II, Kacper Cherek IIa

III miejsce: Amelia Tocha Ia, Bartosz Pasterski Ic, Maja Pasterska IIa, Adrian Czapski IIb, Oliwia Beling Va, Matylda Rybacka Va, Julia Łangowska Va

Uczniowie wyróżnieni: Kasia Czerwińska Ia, Eryk Hetmański Ia, Sara Modrzejewska Ic, Amelia Polakowska IIa, Wiktoria Ługowska IIa, Maria Gburska IIb, Oliwia Jastrzębska IIb, Natalia Kasprzak IIb, Daria Tuszkowska VI b

Świetlica szkolna życzy wszystkim z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych dużo zdrowia, radości, pogody ducha, smacznej święconki i mokrego dyngusa !!                                                                                                                                                                                                              Galeria zdjęć                       Świetlica szkolna