Walentynki z "Radosnymi"

14 lutego gościliśmy w świetlicy szkolnej grupę „RADOSNYCH” – członków Środowiskowego Domu Samopomocy w Kaliskach. Specjalnie na ten dzień „WESOŁE ŚWIETLICZAKI”ozdobiły świetlicę w czerwone i różowe serduszka, kwiatki, amorki i biedronki. Przygotowały również krótką część artystyczną. Zatańczyły „Jezioro Łabędzie”, zaśpiewały „Rodzinnego bluesa”, „Rock’n’Rolla” oraz zaprezentowały się w nowoczesnym układzie tanecznym.

Wyjątkowych gości powitała Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Kaliskach Pani Bogumiła Wałaszewska. Następnie przy kawie, słodkościach i odpowiednim podkładzie muzycznym spędziliśmy miłe chwile składając sobie wzajemnie życzenia walentynkowe. Większość członków grupy „RADOŚNI” to absolwenci naszej szkoły. Oglądając kroniki świetlicy wspominaliśmy szkolne lata. Czas upłynął w przyjaznej, życzliwej, walentynkowej atmosferze.