KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PISANKĘ ROZSTRZYGNIĘTY

 Świetlica szkolna po raz kolejny zorganizowała konkurs na ,,Najpiękniejszą pisankę". W tym roku wzięło w nim udział 32 uczniów szkoły podstawowej. Dzisiaj w świetlicy spotkali się wszyscy uczestnicy konkursu. Dyrektor ZSP w Kaliskach pan Karol Gołąbek wręczył dyplomy nagrodzonym i wyróżnionym uczniom. Wszyscy otrzymali wielkanocne upominki i czekoladowe zajączki, które wręczał "uroczy zajączek" z klasy IV a - Julia Groth. Pisanki były przepiękne i dlatego jury postanowiło nagrodzić i wyróżnić wszystkich uczestników konkursu.

Uczniowie nagrodzeni :

I miejsce:

 • Łukasz Ługowski klasa Ib,
 • Tatiana Ostanówka klasa IIIa
 • Karolina Kasprzak klasa Vb

II miejsce:

 • Dawid Lica klasa Va,
 • Bernadeta Osiak klasa IIb,
 •  Adam Pawłowski klasa Ib

III miejsce:

 • Kacper Cherek klasa Ia, 
 • Julia Łangowska klasa IVa,
 • Matylda Rybacka klasa IVa,
 • Maja Miszewska klasa Ia,
 • Nikodem Haftka klasa Ib

Uczniowie wyróżnieni:

Nikola Somerfeld klasa Ia, Wiktoria Ługowska klasa Ia, Maja Pasterska klasa Ia, Amelia Polakowska klasa Ia, Natalia Kasprzak klasa Ib, Julia Symonowicz klasa Ib, Szymon Szarafin klasa Ib, Igor Trykowski klasa Ib, Natalia Piotrzkowska klasa Ib, Oliwia Jastrzębska klasa Ib, Natalia Lica klasa IIa, Matylda Fijał klasa IIb, Krzysztof Ałanowski klasa IIb, Piotr Kurkowski klasa IIb, Bianka Konopacka klasa IIIa, Agata Konopacka klasa IIIa,Oliwia Słomińska klasa IIIa, Martyna Janikowska klasa IIIb, Leszek Piankowski klasa IVa, Martyna Hartuna klasa IVa, Bartosz Więczkiewicz klasa Vb.

Kończąc spotkanie pan Dyrektor złożył wszystkim najserdeczniejsze życzenia na zbliżające się Święta Wielkanocne, dużo zdrowia, radości, pogody ducha, smacznej święconki i mokrego poniedziałku!!!