Konkurs na ,,Najpiękniejszą pisankę"

Wielkanoc to święta pełne nadziei, kolorowe i radosne. Z tej okazji świetlica szkolna jak co roku zorganizowała konkurs na ,,Najpiękniejszą pisankę". Wzięło w nim udział 32 uczniów szkoły podstawowej. Dzisiaj w świetlicy wszyscy spotkali się na rozstrzygnięciu konkursu. Jury w składzie: Elżbieta Pałys, Aleksandra Lech i Natalia Wysokińska nie były jednomyślne, ponieważ wszystkie prace były przepiękne i włożono w nie dużo pracy. Z tego względu postanowiliśmy w tym roku nagrodzić i wyróżnić wszystkich uczestników, dla których przygotowaliśmy wielkanocne upominki i słodkości. Dyrektor ZSP w Kaliskach pan Karol Gołąbek złożył uczniom życzenia świąteczne i podziękował wszystkim za liczny udział konkursie.

Uczniowie wyróżnieni:

KLASA I A: Oliwia Janikowska, Nikola Janikowska, Paweł Bujak, Magdalena Bujak

KLASA II A: Joanna Kwaśniewska, Sabina Ługowska, Samuel Moczadło, Milena Rybacka, Helena Kozicka

KLASA II B: Marcelina Staniszewska, Maja Ostrowska, Nikola Bujak

KLASA II C: Sebastian Gilla, Blanka Andrearczyk, Antoni Krużycki, Dominik Lipski, Amelia Brzezińska, Maja Prusak

KLASA III A: Aleksandra Ałanowska, Katarzyna Czerwińska

KLASA III B: Agata Prabucka, Daria Galewska, Paulina Morawka, Wiktoria Durawa, Karolina Talecka

KLASA IV A: Amelia Polakowska

KLASA IV B: Sabina Szweda, Natalia Kasprzak, Maria Gburska

KLASA V A: Karolina Stoba , Martyna Janikowska

KLASA V B: Aleksandra Galewska

Dziękujemy!

Zapraszamy do galerii.

Świetlica szkolna