Rozstrzygnięcie konkursu „Najpiękniejsze Polskie Kolędy”

Rozstrzygnięcie konkursu „Najpiękniejsze Polskie Kolędy” Konkurs "Najpiękniejsze Polskie Kolędy" został rozstrzygnięty. Wzięło w nim udział 23 uczniów szkoły podstawowej. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych: kl. I-III i klasy IV-VI. Dzieci klas młodszych śpiewały wybraną przez siebie kolędę, natomiast uczniowie starsi wylosowaną kolędę z podkładem muzycznym.

 Wyniki konkursu w kategorii klas I-III:

I miejsce: Weronika Dembicka,

II: Aleksandra i Katarzyna Frost, III: Daria Galewska.

Wyróżnienia otrzymali: Maja Liczywek, Helena Kozicka, Samuel Zaręba, Kornelia Czeplina, Maja Ostrowska, Karolina Troka, Dagmara Ciemińska, Aleksandra Gliniecka i Aleksandra Ałanowska oraz z klas IV-VI Wiktoria Kałduńska.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, wybraną przez siebie świąteczną nagrodę oraz słodki upominek.

Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie!

                                                                            Galeria zdjęć                                             Świetlica szkolna