Konkurs najpiękniejszych polskich kolęd

Świetlica szkolna zaprasza uczniów szkoły podstawowej do udziału w konkursie pt. „Najpiękniejsze polskie kolędy”.

Konkurs odbędzie się 14 grudnia o godz. 10:00 w świetlicy szkolnej w dwóch kategoriach wiekowych klas I-III i IV-VI. Osoby chętne do wzięcia udziału w konkursie prosimy o zapisanie się w świetlicy szkolnej do 12 grudnia 2016r. Dzieci z klas I-III przygotowują dowolnie wybraną polską kolędę. Dzieci z klas IV-VI będą losować jedną z niżej wymienionych kolęd: Dzisiaj w Betlejem, Do szopy hej pasterze, Lulajże Jezuniu, Pójdźmy wszyscy do stajenki, Cicha noc, Gdy śliczna panna, Jezus malusieńki, Przybieżeli do Betlejem, W żłobie leży, Gdy się Chrystus rodzi.

Uwaga! Każda klasa może wyłonić 3 reprezentantów do udziału w konkursie. Laureaci konkursu zaprezentują się na „Konkursie kolęd”, który odbędzie się 16.12.2016r. o godz. 18:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Kaliskach.

                            Serdecznie zapraszamy!!!                                                Świetlica szkolna