Cała Szkoła Czyta Dzieciom

4 czerwca, środę po raz kolejny w naszej szkole odbyła się akcja Cała Szkoła Czyta Dzieciom. W ten sposób włączyliśmy się do kampanii społecznej Cała Polska Czyta Dzieciom. Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I-III SP, podczas drugiej i trzeciej godziny lekcyjnej, gościli uczennice I b gimnazjum, które przeczytały wybrane bajki, wierszyki i zagadki. Poprawne odpowiedzi nagradzane były cukierkami. Występy uczennic przygotowane były pod kierunkiem p. Janiny Kaszubowskiej. Natomiast uczniom klas IV-VI i gimnazjum wybrane fragmenty interesujących książek, przez 20 minut, czytali nauczyciele.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom za włączenie się do naszej akcji Cała Szkoła Czyta Dzieciom!