Dziennik Cwaniaczka - etap II

16 maja br. odbył się II etap konkursu czytelniczego „CO SŁYCHAĆ U CWANIACZKA?”Do rywalizacji przystąpiły dwie osoby: Nadia Koprowska z klasy VI a i Bartosz Pasterski z klasy IV c. Uczniowie Ci osiągnęli najwyższe wyniki z testu sprawdzającego wiedzę na temat książek o CWANIACZKU.

Aby wyłonić zwycięzcę przygotowano pięć zadań. Nadia i Bartek wypisywali tytuły wchodzące w skład serii książek o cwaniaczku, tworzyli projekty plakatu wyborczego i prezentowali swoje kandydatury na przewodniczącego Samorządu Szkolnego, opowiadali o swojej ulubionej książce, z zamkniętymi oczyma rysowali portret Grega i tworzyli historykę obrazkową ukazującą humorystyczną scenkę  z życia szkolnego. Po podliczeniu punktów okazało się, że I miejsce zdobył Bartosz Pasterski zaś na drugim  miejscu uplasowała się Nadia Koprowska.

Zmagania  Bartka i Nadii obserwowali uczestnicy I etapu konkursu, którzy  otrzymali pamiątkowe dyplomy, a finaliści dodatkowo nagrody książkowe.

Podziękowania dla pani Agnieszki Ostrowskiej i pani Pauliny Kruszyńskiej za pracę w jury konkursu.

                                                        Galeria zdjęć                           Sylwia Pasterska