Rozstrzygnięcie konkursu "Z Sienkiewiczem przez Afrykę"

Konkurs plastyczny to ostatni element obchodów ROKU HENRYKA SIENKIEWICZA w naszej szkole. Przeznaczony dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej miał na celu zainteresowanie dzieci książką „W pustyni i w puszczy” oraz przyrodą, obyczajami i codziennym życiem Afrykanów. Wzięło w nim udział 21 uczestników.

Jury pod przewodnictwem p. Elżbiety Pałys przyznało następujące lokaty:

I miejsce ex aequo- Artur Ałanowski V b i Maja Pasterska  IV a

II miejsce ex aequo - Julia Gołuńska IV b i Amelia Polakowska IV a

                                     III miejsce ex aequo – Wiktoria Dembicka VI a i Patryk  Wróblewski VI b

Wyróżnienie przypadło Matyldzie Fijał V b. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy pięknie wydane książki. Pokonkursową wystawę prac można było obejrzeć  przez kilka dni  w bibliotece.

Dziękuję wszystkim uczniom za udział w konkursie i piękne afrykańskie impresje!

                                                                            Galeria zdjęć                                                Sylwia Pasterska