Konkurs czytelniczy „Zaczarowany świat Hobbita”

29 kwietnia, w piątek, w świetlicy szkolnej spotkali się wielbiciele książki J. R. R. Tolkiena „Hobbit, czyli tam i z powrotem, aby rozwiązać trudny test sprawdzający wiedzę ze znajomości tej lektury.Konkurs ten składa się z dwóch etapów a jego organizatorem jest Gimnazjum nr 29 i Szkoła Podstawowa nr 42 z Gdańska Suchanina. 13 uczestników z klas VI i I-III gimnazjum stanęło do rywalizacji o trzy najlepsze lokaty uprawniające do wzięcia udziału w II etapie, który odbędzie się w Gdańsku 11 maja. Najwięcej punktów otrzymali i tym samym najlepiej napisali:

Krzysztof Cieślewicz z kl. I b gimn. (32/36 pkt)

Karol Tuszkowski z III b gimn. (31,75/36 pkt)

Urszula Pilarska I a gimn. (31,25/36 pkt)

To oni będą reprezentować naszą szkołę w drugim etapie konkursu. W konkursie wzięli również udział: Adam Szuta gimn., Tomasz Tuszkowski I b gimn., Paweł Trykowski VI a, Katarzyna Bujarska VI a, Piotr Trykowski IIIa gimn., Jakub Żalikowski I a gimn. , Paweł Żugaj I a gimn., Maksymilian Labuda VI a, Dominik Prabucki III a gimn., Daria Piotrzkowska II c gimn.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Cieszę się, że są uczniowie, który znajdują przyjemność w lekturze książek i mają doskonałą pamięć.

Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu, a szczególnie dla trzech zwycięzców!

                                              Galeria zdjęć                                                                                      Sylwia Pasterska