Twoja twarz brzmi znajomo – impreza artystyczna w gimnazjum

Wiosna w pełni zagościła do naszej kociewskiej doliny. Wokół nas kwitną pąki drzew i krzewów, a w naszej szkole kwitną uczniowskie talenty. 27. 04. 2015r. odbył się konkurs artystyczny stylizowany na program Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Gimnazjaliści mieli możliwość zaprezentowania swoich uzdolnień artystycznych na scenie. Najlepsze wykonanie należało do przedstawicieli klasy I c – Wiktorii Bławat w duecie z Marcinem Paluchem. Miejsce II zajęli uczniowie kl. I b, natomiast III miejsce na podium wywalczyły dziewczęta z klasy I a. Publiczność z pompą kibicowała swoim reprezentantom. Całość odbyła się z poczuciem humoru w wesołym nastroju. Mamy nadzieję, że popularyzowanie działań artystycznych, promowanie młodych gwiazd muzyki oraz rozwijanie zainteresowań uczniów na stałe wejdzie w tradycję naszej szkoły.

                                                                                                             Galeria zdjęć                             Adam Lewandowski