Warsztaty językowe

 

22 kwietnia gościliśmy w naszej szkole przedstawiciela British Council. Pan Ryan Smith poprowadził warsztaty językowe dla naszych dwóch zwycięzców XIV Wojewódzkiego Quizu Wiedzy o Państwach Anglojęzycznych: Urszuli Pilarskiej i Krzysztofa Cieślewicza oraz ich całej klasy. Uczniowie VI a mieli okazję zdobyć wiedzę na temat Wielkiej Brytanii oraz usłyszeć rodzimego użytkownika języka angielskiego, mieszkańca Londynu pana Ryana Smith’a. Uczniowie ponadto wykazali się swoją wiedzą i umiejętnościami językowymi podczas ćwiczeń oraz gier językowych, które pan Ryan dla nich przygotował.

Chciałabym jeszcze raz pogratulować Urszuli i Krzysiowi ich wygranej, to dzięki nim cała klasa mogła uczestniczyć w tych ciekawych warsztatach, ufundowanych przez British Council.

                                                        Małgorzata Stypa- Zygmunt

                                                                                                                                   Galeria zdjeć