10 rocznica śmierci papieża Jana Pawła II

2 kwietnia obchodziliśmy 10 rocznicę śmierci papieża Jana Pawła II. Z tej okazji we wtorek, 14 kwietnia, odbyła się w naszej szkole akademia - „Wspomnienie o Janie Pawle II”.

Montaż słowno - muzyczny miał przypomnieć odbiorcom postać Świętego jako kapłana, pielgrzyma, podróżnika… Ale przede wszystkim człowieka, dla którego ważny był drugi człowiek. Ukazano również Jana Pawła II jako osobę kochającą dzieci i młodzież, mającą z nimi doskonały kontakt aż do śmierci.

Akademię przygotowali uczniowie klasy V b oraz III a gimnazjum pod kierunkiem nauczycielek: M. Liczywek, D. Nadolskiej, J. Aksamitowskiej oraz chór szkolny pod kierunkiem pani Izabeli Pruszak.