Spotkanie autorskie z Marleną Popławską - Marek

15 kwietnia 2015 roku uczniowie klas V udali się do Gminnego Ośrodka Kultury, gdzie w bibliotece odbyło się spotkanie autorskie z panią Marleną Popławską - Marek. Z wykształcenia nauczycielka języka polskiego z przygotowaniem do terapii pedagogicznej. Kilka lat pracowała w biurze podróży. Na co dzień łączy dwie pasje: podróże i pisanie wierszy, opowiadań, książek. Jest autorką personalizowanych książek dla dzieci i dorosłych oraz powieści „Wyprawa na maksa”

Autorka przedstawiła młodzieży swoją książkę, która w lekki i humorystyczny sposób przekazuje ciekawe wiadomości dotyczące wybranych krajów. Pokazuje, jak ważna jest rodzina i jak trudna jest rozłąka z najbliższymi. Uczy, że złośliwości i przepychanki słowne nie świadczą o braku miłości oraz uświadamia, jak wielką moc mają marzenia.

Uczniowie bardzo uważnie słuchali, o czym mówi pani Marlena, następnie zadawali jej pytania dotyczące życia prywatnego i zawodowego. Na zakończenie można było nabyć książkę „Wyprawa na maksa” oraz zdobyć autograf autorki.

Dziękujemy pani Wiesławie Zimny za zaproszenie do biblioteki.

                                                                                                                                                                 Galeria zdjęć