Ekstremalny Rajd na Orientację HARPAGAN - 49

W dniach 17-19 kwietnia 2015 roku w Zespole Szkół Publicznych w Kaliskach będzie znajdowała się baza dla ponad 1200 uczestników 49 Ekstremalnego Rajdu na Orientację ,,HARPAGAN”. Na terenie naszej szkoły każdy uczestnik będzie miał zapewniony nocleg i ciepły posiłek. Oprócz tego na dziedzińcu szkoły znajdować się będą stoiska promujące gminę oraz regionalną kuchnię. Frank- Raj zaprezentuje stoisko z roślinami ozdobnymi, natomiast Środowiskowy Dom Samopomocy wystawi prace swoich podopiecznych. Zaprezentują się również uczennice Zespołu Szkół Publicznych w krótkim występie artystycznym. Rajd jest największym wydarzeniem ekstremalnym w Polsce. Organizatorzy przygotowali trasy piesze, rowerowe i mieszane.

Na HARPAGANIE nie ma przegranych. Najważniejszym celem jest chęć pokonania własnych słabości i sprawdzenie swojej wytrzymałości.

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia i ciekawych wrażeń podczas rajdu po naszej pięknej okolicy.