Zajęcia z j. angielskiego z wolontariuszami z Kanady i USA.

Ostatnie dni marca przyniosły uczniom naszej szkoły niezapomniane chwile oraz zajęcia pełne wrażeń. Od 23-27 marca w naszej szkole królował język angielski, gdyż gościliśmy na zajęciach w klasach IV-VI i I-III gimnazjum wolontariuszy mieszkających w Kanadzie i USA. Każda klasa mogła uczestniczyć przez 45 minut na zajęciach z naszymi zagranicznymi gośćmi. Zajęcia języka angielskiego obfitowały w wiele ciekawych ćwiczeń, gier i zabaw prowadzonych w języku angielskim. Uczniowie mogli zobaczyć skąd są młodzi, sympatyczni wolontariusze, a przede wszystkim mieli możliwość posłuchać jak mówią rodowici Kanadyjczycy i Amerykanie, było to dla nich ogromne doświadczenie.

Uczniowie pokazali na zajęciach języka angielskiego, że nie mają problemu z podstawowym słownictwem, ale pewnie też zobaczyli, że trzeba nieustannie dużo ćwiczyć i uczyć się, żeby następnym razem, mamy taką nadzieję, kiedy nas odwiedzą tacy goście - to porozmawiają sobie z większą śmiałością. Nasi goście odjechali z Kalisk bardzo zadowoleni i my również cieszymy się, że takie zajęcia odbyły się i mogliśmy w nich uczestniczyć.

                                                                                                                                               
                                                                                                                      Galeria zdjęć                                                    Małgorzata Stypa-Zygmunt