United Basketball Camp

W dniach od 23-27 marca w naszej szkole gościliśmy grupę wolontariuszy ze Szwecji. Członkowie tej grupy pochodzili z Kanady, USA oraz Polski. 

Nasi goście przez cały tydzień prowadzili w naszej szkole zajęcia z j. angielskiego w klasach IV-VI oraz I-III gim. a także zajęcia z piłki koszykowej, na niektórych zajęciach w-f. Oprócz zajęć w naszej szkole wolontariusze każdego popołudnia na hali sportowej im. R. Burskiego w Czersku prowadzili treningi koszykarskie, ucząc młodzież techniki gry w kosza poprzez gry i zabawy integracyjne. Młodzież z naszej szkoły uczestniczyła w 3 takich treningach. Wszyscy, którzy brali udział w tych spotkaniach otrzymali pamiątkowe koszulki.

Oprócz wspaniałej zabawy można było nawiązać nowe relacje z obcokrajowcami, jak również z rówieśnikami z innych sąsiedzkich szkół - rozmawiając po angielsku, ucząc się i bawiąc jednocześnie.  

                                                                                                             Galeria zdjęć                                        Beata Zaręba