III sprawność Małego Mistrza zdobyta przez pierwszoklasistów

Nasi Mali Mistrzowie z klas I zdobyli kolejną sprawność: Narciarza, Saneczkarza i Łyżwiarza. Mimo, że zima w tym roku nas zawiodła, zajęcia zostały zrealizowane w innej formie - na sali gimnastycznej. Brak śniegu wcale nie stanowił przeszkody do udziału w sportach zimowych. Uczestnicy mogli rzucać się śnieżkami z papieru, jeździć na plastikowych nartach, próbować swoich umiejętności na lodowisku - ślizgając się na kartkach papieru, zjeżdźać z górki na materacach oraz grać w Unihokeja. Te wszystkie zajęcia sprawiły, że dzieci chociaż w małym stopniu poczuły trochę zimowej atmosfery. Wszyscy zaliczyli wymienione wyżej sprawności, pokonując zimowy tor przeszkód.

   Radość i spontaniczność dzieci widoczna jest na zdjęciach, dlatego zapraszam do galerii.

                                                                           Beata Zareba