Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej

Dnia 18 marca w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej dziewcząt.

W rozgrywkach brały udział 4 szkoły: Gimnazjum ze Skórcza, Zblewa, Starogardu Gd. oraz Kalisk. Nasze dziewczęta po wcześniejszym bardzo dobrym losowaniu zagrały pierwszy mecz z drużyną ze Skórcza, wygrywając po trudnej walce. Drugi mecz rozegrały ze reprezentacją szkoły ze Zblewa, również wygrywając po pięciominutowej dogrywce. Po dwóch meczach dziewczęta miały już pewne II miejsce. Ostatni mecz zagrały z dziewczętami z Polpharmy Starogard - nie oczekując zwycięstwa oraz zmęczone wcześniejszym wysiłkiem, uległy najlepszemu rywalowi.

Wielkie gratulacje za tak duże osiągnięcie, pierwsze w historii szkoły - dla zespołu dziewcząt z gimnazjum.

                        Galeria zdjęć