Dyskoteka karnawałowa klas IV - VI

Uczniowie klas IV – VI szkoły podstawowej zakończyły pierwszy semestr nauki tańcząc i bawiąc się na dyskotece karnawałowej, która odbyła się 30 I 2015 r. w piątek, w naszej szkole. Zabawę poprowadził Samorząd Uczniowski w składzie: Patryk Gumiński, Szymon Jóźwiak, Paulina Zajączkowska i Honorata Dąbrowska wraz z opiekunem panią Wioletą Słomińską. Oprawę muzyczną przygotował uczeń z kl. IIIc gimnazjum Krzysztof Dadura. W programie były między innymi tańce, konkursy i wspólne zabawy. Uczennice z klasy Va oraz IVa zaprezentowały układy taneczne, do których dołączyli później też inni uczniowie. W trakcie dyskoteki każdy uczestnik, otrzymał napój i cukierki. Inne słodycze dzieci wygrywały, biorąc udział w przygotowanych konkursach. Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie słodkości.

Po dwugodzinnej zabawie uczniowie udali się na zasłużone, dwutygodniowe ferie zimowe.

                                                              Zapraszamy do galerii zdjęć.