Dzień Babci i Dziadka w klasie Ia i Ib.

W dniu 22 i 23 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tych szczególnych dniach dzieci z kl. Ia i Ib pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach, i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich wierszyki, piosenki i tańce. Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występów swoich  wnucząt. Na twarzach dzieci było widać radość i skupienie. Uczniowie zaprezentowali program artystyczny, a następnie wręczyli własnoręcznie wykonane prezenty. Wszyscy dziadkowie z dumą patrzyli na swoje pociechy, które wygłaszając wierszyki i śpiewając piosenki wyraziły swoją miłość i szacunek. Gościom na twarzach towarzyszył uśmiech i łzy wzruszenia. Były też konkursy i wspólna zabawa Dziadków z wnukami. Następnie dzieci wraz z Babciami i Dziadkami zostały zaproszone na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek, kawę i herbatę. 

 

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.

Wychowawczynie uczniów klas pierwszych dziękują rodzicom za wspaniałe wypieki i pomoc w zorganizowaniu uroczystości.

                                                                                   Galeria zdjęć                              M. Liczywek i B. Rompa