REKRUTACJA 2021/2022

Wyniki postępowania rekrutacyjnego do klasy I

Publicznej Szkoły Podstawowej w Kaliskach:

(na podstawie art. 158 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe w zw. z § 11 b. Rozporządzenia MEN z dnia 25 marca 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19)

- lista kandydatów zakwalifikowanych z obwodu – TUTAJ

- lista kandydatów zakwalifikowanych spoza obwodu – TUTAJ

Rodzic / prawny opiekun kandydata potwierdza wolę przyjęcia dziecka do klasy I PSP Kaliska w sposób zdalny poprzez przesłanie pisemnego oświadczenia na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przekazując oświadczenie do sekretariatu szkoły do dnia 9 kwietnia br.

 

Oświadczenie woli - TUTAJ