Ekoeksperymentarium - graj i ratuj świat naprawdę!

W  lutym uczniowie klas I-III Publicznej Szkoły Podstawowej w Kaliskach oraz Szkoły Filialnej w Piecach wzięli udział w projekcie edukacyjnym dotyczącym ochrony środowiska pt „EKOEKSPERYMENTARIUM”. W ramach projektu realizowane były różnorodne działania poświęcone edukacji ekologicznej i postawom proklimatycznym w codziennym życiu. Gra online to w rzeczywistości cykl ekozajęć, które można zrealizować również w domu. W wirtualnym mieszkaniu odwiedzamy łazienkę i kuchnię, gdzie ukryte są zagadki pomagające zrozumieć, na czym polega oszczędzanie energii i wody czy prawidłowe segregowanie śmieci.

Składam serdeczne podziękowania dla wychowawców klas I-III za przeprowadzenie zajęć i udział w projekcie.

 

Koordynator projektu M. Słomińska- Gliniecka.

 

DYPLOMY