GÓRA GROSZA XXI EDYCJA

Góra Grosza startuje!

Jak co roku nasza szkoła angażuje się w zbiórkę monet podczas akcji „Góra grosza”. Jej celem  jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.

W tym roku, ze względu na naukę zdalną, zachęcamy wszystkich uczniów do zbierania monet w swoich domach od 1.03 do 28.03.2021. Pieniądze dzielimy na nominały, liczymy, pakujemy w woreczki i podpisane przynosimy do szkoły od 29.03 do 31.03. Każdy uczeń biorący udział w akcji otrzyma uwagę pozytywną.

Zachęcamy Was również do przesyłania nam zdjęć Waszych skarbonek, słoiczków, pudełek zapełnionych monetami. Na Wasze zdjęcia czekamy pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pomagamy – w myśl zasady:

„Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie”

 

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu