REKRUTACJA 2021/2022

Uwaga Rodzice!

 Zespół Szkół Publicznych w Kaliskach

ogłasza rekrutację dzieci do klasy I Publicznej Szkoły Podstawowej na rok szkolny 2021/2022

 

Kartę zgłoszenia dziecka do klasy I szkoły podstawowej wraz z oświadczeniem dotyczącym miejsca zamieszkania lub Wniosek o przyjęcie dziecka z podaniem i dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym w przypadku kandydatów spoza obwodu szkoły będzie można pobrać w sekretariacie Publicznej Szkoły Podstawowej w Kaliskach/ Szkoły Filialnej w Piecach lub z ze strony internetowej  www.szkola.kaliska.pl/dokumenty Stosowne dokumenty należy złożyć w sekretariacie szkoły lub przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 23 marca 2021 r.

 

Rodzice dziecka podlegającego obowiązkowi szkolnemu zobowiązani są do dopełnienia czynności związanych ze zgłoszeniem dziecka do szkoły.

Podstawa prawna: art. 40 §1 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz.U. z 2020 poz. poz. 910 i 1378 oraz z 2021 r. poz.4)