„WALENTYNKOWA FOTOBUDKA”

 

 

Dnia 12 lutego 2021 roku z okazji tegorocznego „Święta Zakochanych” przygotowaliśmy dla uczniów klas I-III SP „Walentynkową Fotobudkę”. Pomysł wykonywania zdjęć cieszył się wśród dzieci ogromnym zainteresowaniem, a dzięki różnego rodzaju gadżetom (kapelusze, wąsy, okulary) efekt gotowej fotografii stał się naprawdę imponujący.

Wykonaliśmy łącznie 60 zdjęć, a wynikiem naszych działań podzieliliśmy się na stronie internetowej świetlicy szkolnej. Jednocześnie zaprosiliśmy do udziału w wirtualnej zabawie „Głosowanie przez lajkowanie”.

Największe zainteresowanie wzbudziły zdjęcia następujących uczniów:

I. Blanka Majchrzak i Antonina Stopa, uczennice klasy I A

II. Samanta Cybulska i Julian Osnowski, uczniowie klasy I A

oraz (ex aequo) Marcel Karnowski i Mateusz Zieliński, uczniowie klasy III C

III. Laura Barzowska i Zuzanna Begier, uczennice klasy I A

Wszyscy wyróżnieni otrzymali nagrody rzeczowe, a także pamiątkowe dyplomy.

Korzystając z okazji zachęcamy do odwiedzania i obserwowania strony internetowej świetlicy szkolnej (https://www.facebook.com/swietlica.kaliska)

P. Kruszyńska, J. Linda, A. Trzcińska, A.Prabucki

 

GALERIA ZDJĘĆ