Walentynkowe konkursy

    

 

Walentynkowe konkursy

        Za nami 14 lutego – Walentynki, które dla naszych uczniów stały się okazją do wzięcia udziału w konkursach zaproponowanych przez ODK w Starogardzie Gdańskim. Konkursy skierowane zostały do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych z terenu całej Polski. Zachęceni przez  nauczycielki j. polskiego wzięli w nich udział również uczniowie  naszej szkoły: Paulina Morawka z klasy VII b oraz Aleksandra Frost i Jakub Koper z klasy VII a - w kategorii poezja oraz Natalia Kasprzak z klasy VIII b w kategorii fotografia. Zatem wśród bardzo wielu piosenek, wierszy i zdjęć nadesłanych na konkurs znajdują się także prace naszych uczniów, które można obejrzeć na stronie:

https://www.facebook.com/osiedlowydom/

Wyniki konkursów walentynkowych ogłoszone zostaną w ostatnim tygodniu lutego. Trzymamy kciuki za sukcesy naszych uczniów!

                                                                                                       Nauczyciele j. polskiego