29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Dziękujemy!

Kolejny 29. Finał WOŚP pokazał, jak bardzo lubimy wspierać największą akcję charytatywną w naszym kraju. Tym razem Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbierała pieniądze pod hasłem „Gramy z głową”. Uzyskane w tym roku środki zostaną przekazane na zakup sprzętu dla dziecięcych oddziałów laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Mimo sytuacji epidemicznej i wiążących się z nią obostrzeniami sztab przy ZSP Kaliska stanął na wysokości zadania i podjął się przeprowadzenia zbiórki na terenie gminy Kaliska.

W niedzielę, 31 stycznia 2021 roku na ulicach kwestowało łącznie 20 wolontariuszy, którzy bezinteresownie i z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli  w tegorocznym finale.  Poza tym swoje działania przenieśliśmy także do „wirtualnego świata”, gdzie zbieraliśmy pieniądze do e-Skarbonki, a także za pośrednictwem mediów społecznościowych zajmowaliśmy się promocją nie tylko 29 Finału, ale również naszego sztabu.

Wszyscy zaangażowani w przedsięwzięcie swoimi gestami udowodnili, że mimo czasu pandemii jesteśmy tacy sami i w zwyczajny sposób garniemy się do czynienia rzeczy niezwykłych. Niezwykła okazała się także kwota, którą wspólnie zebraliśmy:

14 046, 56 zł

 

w tym:

  • wolontariat: 10 171, 72 zł
  • sponsorzy: 2 584, 84 zł
  • e-Skarbonka: 1 290, 00 zł

 

Wszystkim tym, którzy wsparli tę inicjatywę dziękujemy za hojność, bezinteresowność i życzliwość.

Dziękujemy za wielkie serce!

Kruszyńska, J. Linda

GALERIA ZDJĘĆ